Od LUTEGO nowe ceny dostawy >> tylko 9,90 zł za całe zamówienie, niezależnie od sposobu dostawy

Dom w stylu french chic. Fotoobrazy z nutą elegancji

Zdjęcie wieży Eiffla na fotoobraz
Uwielbiasz ponadczasową klasykę? W Twojej szafie dominują koszulki w czarno-białe pasy i paseczki? Na śniadanie najchętniej jadasz chrupiące bagietki? Kochasz książki i sztukę i marzysz o wielkiej miłości i zaręczynach pod Wieżą Eiffla? Zaproś niepowtarzalny klimat Paryskich uliczek do swojego mieszkania - wybierz fotoobraz we francuskim stylu. 

Walentynkowe SOS. Darmowe plakaty do pobrania

Para trzymająca plakaty walentynkowe do pobrania
Do Walentynek tylko kilka dni, a Ty panikujesz bo nie masz odpowiedniego prezentu? Odetchnij spokojnie. Nie musisz kupować drogich upominków. Pokaż tylko, że pamiętasz, np. drukując walentynkowy plakat z zabawnym napisem. Masz szczęście, przygotowaliśmy 2 fajne wzory. 

Fotoobraz w kuchni na 3 sposoby

Fotoobraz z przelicznikiem kuchennym
Fotoobraz w kuchni? To musi się udać! Mamy prawdziwą gratkę dla miłośników gotowania i dla tych, którzy szukają czegoś extra do kuchni. Dekoracje ścienne, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są niesamowicie przydatne. I kilka pomysłów na fajne udekorowanie centrum domowego ogniska. 

Rozkochane fotoobrazy - nowe wzory na Walentynki

Zdjęcie zakochanej pary na fotoobraz
Walentynkowe prezenty z pewnością zajmują miejsce w ścisłej czołówce fotoobrazów, które lubimy wykonywać. Te maślane oczy i uśmiechnięte buźki już pojawiają się w Waszych projektach. Fajnie jest przygotować dla Drugiej Połowi coś wyjątkowego, a fotoobraz z Waszym zdjęciem i spersonalizowaną dedykacją to z pewnością nalezy do takich upominków.