Zaprojektuj swój wymarzony fotoobraz, a my wykonamy go za symbliczną złotówkę. Kliknij tutaj i WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE >>

Jak samemu zrobić idealną księgę gości na płótnie?

Tablo ślubne - księga gości na fotoobrazie
W TYM wyjątkowym dniu chcesz, żeby wszystko było idealne. Każdy drobiazg dopieszczony i dopasowany do całości. Tak samo może być z Twoim tablem ślubnym. Wystarczy kilka chwil poświęcić na zaprojektowanie idealnej księgi gości na płótnie. Jak? Masz trzy wyjścia.

Złote fotoobrazy do sypialni

Fotoobrazy ze złotą grafiką do salonu lub sypialni
Złoto, miedź i... brokat. To trendy, które coraz częściej pojawiają się zarówno w modzie, jak i w aranżacji wnętrz. Popularny od kilku sezonów surowy styl skandynawski chętnie uzupełniamy akcentami z metalicznymi rozbłyskami. Może zaprosisz je także do swojej sypialni np. na ładnym fotoobrazie. Albo na kilku :)

Chwalimy się! Fotoobrazy wg naszych klientów

Dobre opinie o fotoobrazach ze sweet home decor
Chwalimy się! Tyle miłych słów czytamy niemal codziennie o naszych fotoobrazach. Najczęściej zostawiacie swoje wrażenia na opineo i naszym facebookowym profilu. Od czasu do czasu dostajemy także maile od Was, za które serdecznie dziękujemy. Chcielibyśmy sie podzielić treścią kilku z nich. 

Dom w stylu french chic. Fotoobrazy z nutą elegancji

Zdjęcie wieży Eiffla na fotoobraz
Uwielbiasz ponadczasową klasykę? W Twojej szafie dominują koszulki w czarno-białe pasy i paseczki? Na śniadanie najchętniej jadasz chrupiące bagietki? Kochasz książki i sztukę i marzysz o wielkiej miłości i zaręczynach pod Wieżą Eiffla? Zaproś niepowtarzalny klimat Paryskich uliczek do swojego mieszkania - wybierz fotoobraz we francuskim stylu.