ŚLUB 2017 Odbierz swój kod zniżkowy na dowolną dekorację ślubną   >ODBIERZ KOD ZNIŻKOWY<

Plakat czy fotoobraz? Czym udekorować ścianę?

Sypialnia z plakatem na ścianie
Nudnym ścianom mówimy stanowcze nie! Każdy ma inny pomysł na dopełnienie swoich wnętrz, my mamy na to dwa sprawdzone sposoby. Jeżeli chcesz wyrazić siebie i podkreślić indywidualny charakter swojego mieszkania nie bój się zmian. Zagospodaruj wolną przestrzeń wprowadzając do niej urocze fotoobrazy z Twoimi zdjęciami albo plakaty z ulubionymi sentencjami. Który produkt wybierzesz?

Obrazy do kuchni. Jakie dekoracje wybierzesz?

Ciemny obraz z białym napisem do kuchni
Tutaj Pani Domu spędza większość czasu. Tutaj dzieci najchętniej odrabiają lekcje. Tutaj toczą się najważniejsze rodzinne dyskusje. To wreszcie tutaj przenosi się każda domowa impreza. Jaki obraz wybrać do kuchni? Mamy swoich faworytów. 

3 gorące letnie trendy w dekoracji wnętrz

Kilka przykładowych wnętrz z najmodniejszymi obrazami na lato 2017
Chociaż pogoda na to nie wskazuje, lato zbliża się już wielkimi krokami. Warto poznać 3 najgorętsze trendy w dekoracjach wnętrz, które w nadchodzącym sezonie sprawią, że Twój dom będzie wyglądał modnie i świeżo.

Gdzie znaleźć darmowe zdjęcia do fotoobrazu?

Aparat fotograficzny trzymany przez kobietę z czerwonymi paznokciami

Chciałbyś mieć w domu kilka fotoobrazów ze zdjęciami, które zapierają dech? Niestety, masz sprzęt złej jakości albo Twój talent fotograficzny pozostawia wiele do życzenia? Spokojnie, możesz łatwo i niskim kosztem zrealizować swoje marzenie. Na szczęście jest wiele miejsc w sieci, które oferują piękne zdjęcia w bardzo dobrej jakości.