Podziękowania dla rodziców na weselu. Pomysł na prezent

Podziękowania dla rodziców w formie fotoobrazów
"Cudownych rodziców mam..." kojarzysz ten weselny szlagier i moment kiedy Państwo Młodzi wręczają drobne upominki dla swoich rodziców? Właśnie! Jaki prezent dla rodziców wybrać? Zdecydować się na oklepane kosze słodyczy i kwiaty czy wybrać coś innego? Tylko co? 

ABC Północy + najfajniejsze domowe hasła na obrazy

Dekoracje i obrazy w stylu skandynawskim
Od kilku lat Europa zafascynowana jest stylem życia mieszkańców krajów skandynawskich. Nic dziwnego, uchodzą za najszczęśliwszych na świecie. Z zapartym tchem chłoniemy wszystko, co skandynawskie. Przyczyniła się do tego oczywiście popularność sieci sklepów Ikea, ale także specyficzna filozofia życiowa mieszkańców Północy - ich miłość do natury i skoncentrowanie sie na życiu rodzinnym. 

Im mniej, tym więcej... wnętrza

Plakat czy fotoobraz? Czym udekorować ścianę?

Sypialnia z plakatem na ścianie
Nudnym ścianom mówimy stanowcze nie! Każdy ma inny pomysł na dopełnienie swoich wnętrz, my mamy na to dwa sprawdzone sposoby. Jeżeli chcesz wyrazić siebie i podkreślić indywidualny charakter swojego mieszkania nie bój się zmian. Zagospodaruj wolną przestrzeń wprowadzając do niej urocze fotoobrazy z Twoimi zdjęciami albo plakaty z ulubionymi sentencjami. Który produkt wybierzesz?

Obrazy do kuchni. Jakie dekoracje wybierzesz?

Ciemny obraz z białym napisem do kuchni
Tutaj Pani Domu spędza większość czasu. Tutaj dzieci najchętniej odrabiają lekcje. Tutaj toczą się najważniejsze rodzinne dyskusje. To wreszcie tutaj przenosi się każda domowa impreza. Jaki obraz wybrać do kuchni? Mamy swoich faworytów. 

3 gorące letnie trendy w dekoracji wnętrz

Kilka przykładowych wnętrz z najmodniejszymi obrazami na lato 2017
Chociaż pogoda na to nie wskazuje, lato zbliża się już wielkimi krokami. Warto poznać 3 najgorętsze trendy w dekoracjach wnętrz, które w nadchodzącym sezonie sprawią, że Twój dom będzie wyglądał modnie i świeżo.