Podziękowania dla rodziców na weselu. Pomysł na prezent

Podziękowania dla rodziców w formie fotoobrazów
"Cudownych rodziców mam..." kojarzysz ten weselny szlagier i moment kiedy Państwo Młodzi wręczają drobne upominki dla swoich rodziców? Właśnie! Jaki prezent dla rodziców wybrać? Zdecydować się na oklepane kosze słodyczy i kwiaty czy wybrać coś innego? Tylko co? 

3 sposoby na fotoobraz dla Dziadka i Babci

Fotoobraz we wnętrzu ze zdjęciem całej rodziny
Wielkimi krokami zbliża się Dzień Babci i Dziadka. Chcesz w tym roku ich zaskoczyć i wzruszyć do łez? Nic tak nie rozczula naszych kochanych Dziadków jak zdjęcia wnucząt. Wykorzystaj je do stworzenia fotoobrazu. Mamy 3 fajne pomysły na taki prezent dla Dziadka i Babci. 

Pomysł na słodki prezent - FOTOOBRAZ dla Niego

Żółty garbus w śniegu wiozący świąteczne prezenty
Twój mężczyzna pewnie nie przykłada uwagi do swojego otoczenia. Najważniejsze, by było funkcjonalne i niezbyt zagracone. Zapewne wszelkimi drobiazgami i dekoracjami zajmujesz się sama. Zupełnie inaczej wygląda kwestia jego hobby. Oddałby za nie wszystko :) Dlatego tym razem pokażemy jak wykorzystać jego zainteresowania do zaprojektowania fotoobrazu, który możesz wręczyć mu w te święta.

Darmowe zdjęcia do fotoobrazów i nie tylko

Pomysł na słodki prezent - FOTOOBRAZY DLA NIEJ

Zapakowany fotoobraz trzymany przez kobietę
Chcesz Ją zaskoczyć w te święta? Zapomnij o perfumach i biżuterii. Albo nie, lepiej coś jeszcze do nich dołóż. Co? Coś ekstra, co wykonasz samodzielnie. Spokojnie, nie chcemy żebyś nawlekał koraliki czy sam ulepił glinainy garnek. Nic z tych rzeczy. Proponujemy fotoobraz - spersonalizowana, wydrukowana w cyfrowej jakości i zaprojektowana przez Ciebie dekoracja ścienna. Brzmi nieźle? Wiemy, że tak. 

Pomysł na słodki prezent - METRYCZKA nie tylko dla dzieci

Metryczka dziecięca z czterema zdjęciami
Niedawno do naszej oferty dołączyły METRYCZKI DZIECIĘCE. To chyba nasze najsłodsze produkty :) Tworząc nowe szablony fotoobrazów skupiliśmy się przede wszystkim na młodszych i nieco starszych dzieciach oraz na ich otoczeniu. Chcieliśmy, żeby dziecięce pokoje były jasne, kolorowe i pełne uśmiechniętych twarzyczek. Jednak nasze metryczki ze zdjęciem to nie tylko dekoracje dla niemowlat i nieco starszych dzieci.

Fotoobrazy nie tylko dla milusińskich

Niecodzienny upominek na Dzień Mamy

Fotoobraz z dziećmi na Dzień Matki
To jej serce biło tuż nad twoim i drżało za każdym razem, kiedy nabiłeś sobie guza. Ona wstawała do ciebie w nocy i wysłuchiwała wszystkich twoich skarg na cały niewdzięczny świat. I to do niej wracasz zawsze po radę albo dobre słowo. Mama. Pokaż, że o niej pamiętasz nie tylko od święta.

Pomysł na prezent dla Mamy

Dla Najpiękniejszej - słodkie dekoracje nie tylko na Dzień Kobiet

Fotoobraz z okazji dnia kobiet i nie tylko
Tak jak luty to bezsprzecznie miesiąc miłości i wszystkich Zakochanych, tak marcem niepodzielnie rządzi płeć piękna. I to nie tylko ze względu na przypadający w tym miesiącu Dzień Kobiet. W marcu rozpoczyna się kalendarzowa wiosna. A ta, jak powszechnie wiadomo to śliczna i radosna młoda dziewczyna. Dlaczego nie wykorzystać tego do kilku zmian w mieszkaniu, by stało się jeszcze ładniejsze za sprawą dekoracji z wizerunkiem tej Najpiękniejszej kobiety w domu?

Prezent nie tylko na Dzień Kobiet

Słodkie fotoodekoracje dla dziadków

Fotoobrazy na prezent dla dziadków
Okres sprawiania bliskim radości nie kończy się na świętach Bożego Narodzenia. Koniec stycznia to dobry moment, by docenić wszystko to, co zrobili dla nas nestorzy rodu. Za poświęcony czas, za wspólne łowienie ryb, za pieczenie ciasteczek w babcinej kuchni, za bajki na dobranoc, za beztroskie wakacje i śnieżne ferie zimowe... Za to wszystko i o wiele więcej dziadkom należy się pamięć i ogromna wdzięczność.

Dla dziadków od serca