poniedziałkowa kawa z wiadomościami o fotoobrazach
Jeszcze nie zapisałeś się do słodkiego newslettera? Boisz się zaspamowanej skrzynki mailowej? Nie lubisz nachalnych maili sprzedażowych? Trudno będzie Ci w to uwierzyć, ale my też nie przepadamy za wciskaniem nam byle czego i masą wiadomości, które nas nie interesują. Jednak do znudzenia zachęcamy do zapisu na nasz newsletter z fotoobrazami. Dlaczego? 

Dlaczego warto zapisać sie na newsletter

Powodów do zostania subskrybentem newslettera Sweet Home Decor jest co najmniej kilka. Oto najważniejsze z nich:
1. Nie spamujemy. Dostajesz od nas tylko JEDNĄ wiadomość tygodniowo. Razem z przyjaciółmi z Facebooka ustaliliśmy, że najlepszym czasem będzie poniedziałkowy ranek. Tak więc możesz spodziewać się wiadomości od nas w każdy poniedziałek około godz. 7.30 - 10.30. To wtedy pijecie poranną kawę, prawda? :) 

2. Tylko mega promocje i dostęp do strefy VIP. Dla naszych subskrybentów przygotowujemy tylko najfajniejsze promocje. Niższa cena? Darmowa dostawa? Nie ma sprawy! Wybieramy te formaty fotoobrazów, metryczek, tabl ślubnych, które najchętniej kupujecie albo te, o które najczęściej nas pytacie. Takich promocji nie znajdziecie na naszej stronie ani w naszych social mediach.
Ponad to subskrybenci otrzymują dostęp do specjalnej STREFY VIP, a tam czekają na nich aktualne promocje na wybrane formaty i darmową dostawę. Chciałbyś zostać naszym VIPEM? Zapisz się.

3. Jesteś pierwszy. Subskrybenci jako pierwsi dowiadują sie o wszystkich nowościach, okresowych zniżkach jakie planujemy wprowadzić w naszym sklepie. 

4. Rozdajemy gratisy. Naprawdę Was lubimy :) dlatego postanowiliśmy raz na jakiś czas dać Wam coś zupełnie za darmo. Raz będzie to plakat z odjazdową grafiką, innym razem ebook z pomysłami na urządzenie wnętrza. Fajnie, prawda? 

5. Wszystko o fotodekoracjach. Chcesz dowiedzieć się jak projektować? Jak zaskoczyć bliskich nietypowym prezentem? Jak udekorować mieszkanie w Twoim stylu? Podpowiemy Ci w naszych poradnikach.

Gdzie się zapisać na newsletter?

- zostawiając swój adres mailowy w jednym z okienek pojawiających się na naszej stronie
- zostawiając swój adres mailowy w okienku w stopce, na samym dole strony
- zaznaczając box "Chcę otrzymywać Newsletter" podczas rejestrowania konta klienta
- edytując dane na istniejącym juz koncie klienta - zaznaczając box "Chcę otrzymywać Newsletter" 

Uwaga! By dołaczyć do subskrybentów musisz potwierdzić zapis klikając w link aktywacyjny. Otrzymasz go w pierwszej wiadomości od nas. 
 
Tematyka: