Jak wykorzystać zdjęcia z sesji narzeczeńskiej
Narzeczeńska sesja zdjęciowa to doskonały sposób na obycie się z rolą modela, oswojenie z fotografem, dobrą zabawę i zdobycie kilku świetnych ujęć, które można z powodzeniem później wykorzystać. Do czego? 

7 pomysłów na zdjęcia narzeczeńskie

1. Ślubna stronna www / wydarzenie na Facebooku / portale społecznościowe

Często zdjęcia z sesji narzeczeńskiet to Wasze pierwsze profesjonalne fotografie (nie lucząc tych do dokumentów). Możecie podzielić sie nimi na swoich portalach społecznościowych albo ustawić jako zdjęcie profilowe. Coraz popularniejsze są także ślubne strony www albo wydarzenia na Facebooku, na których dzielicie się ze znajomymi szczegółami dotyczącego Waszego ślubu. 

2. Ślubna papeteria (save the date, zaproszenia, elementy dekoracji)

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej można wykorzystać do personalizowanych ślubnych zaproszeń, kart save the date (wysyłanych wcześcniej do gości) i całej gamy dekoracji na sali weselnej np. stylowa girlanda ze zdjęć, fotograficzna dekoracja przy stole Państwa Młodych, menu, śpiewnik ... .

3. Tablo ślubne - księga gości

Zdjęcia z sesji ślubnej sprawdzą się przy projektowaniu tabla ślubnego. Do każdego szablonu możecie dołączyć Wasze zdjęcie i sprawić, by taka forma księgi gości stala się nie tylko fajną atrakcją na weselu, ale i później ciekawą dekoracją do domu.

4. Prezent dla rodziców albo gości

Fotografie narzeczeńskie można wykorzystać do stworzenia prezentów wręczanych rodzicom w czasie przyjęcia weselnego ( zdjecia w ramkach, fotoobrazy, fotoalbumy, antyramy w duzym formacie) albo podziękowania dla gości dołączane do tradycyjnej "szyszki" z ciastami. 

5. Pokaz slajdów na ślubie

Wiele osób przygotowuje pokazy slajdów ze zdjęciami z różnych okresów życia - od czasów niemowlęcych poprzez szkolne po współczesność. Te ostatnie warto zwieńczyć fotografiami z sesji narzeczeńskiej. 

6. Część ślubnego albumu

Kadry z sesji narzeczeńskiej można umieścić także w ślubnym fotoalbumie. To ciekawe urozmaicenie i możliwość pokazania się w innej stylistyce niż ta stricte ślubna.

7. Dekoracja do domu

Profesjonalnie zretuszowane zdjęcia z sesji narzeczeńskiej doskonale sprawdzą się jako dekoracja do nowego lokum. Obok fotoobrazu ślubnego możecie z powodzeniem powiesić lub postawić zdjęcia w "wersji codziennej". Po co ograniczać się do garnituru i białej sukni, skoro z powodzeniem można pokazać się w ulubionej koszulce i kolorowej sukience?