Dobre opinie o fotoobrazach ze sweet home decor
Chwalimy się! Tyle miłych słów czytamy niemal codziennie o naszych fotoobrazach. Najczęściej zostawiacie swoje wrażenia na opineo i naszym facebookowym profilu. Od czasu do czasu dostajemy także maile od Was, za które serdecznie dziękujemy. Chcielibyśmy sie podzielić treścią kilku z nich. 

Fotoobrazy wg tych, którzy już zaprojektowali swoje dekoracje

Rewelacja! Chciałam zamówić fajny obraz do sypialni, bo mam nad łóżkiem taką pustą ścianę, tylko nie chciałam nudnego krajobrazu czy jakichś zwierzątek... Tego jest masa w sklepach. Tutaj na szczęście znalazłam mega wzory i mogę wstawić swoje zdjęcie :) Do wyboru są różne układy - można zrobić kolaż z kilku zdjęć, albo wstawić jedno na cały obraz - co kto chce. Ceny całkiem przyzwoite, tylko wysyłka trochę boli, jakby ktoś chciał więcej obrazów, bo za każdy trzeba dopłacać. Ale w sumie chyba warto. Generalnie bardzo polecam!
pani Natalia

Na sweethomedecor przekonałam się, że sama mogę stać się twórcą fotoobrazu. Bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze kreator. Nic nie sprawiło mi tutaj takiej satysfakcji, jak samodzielne projektowanie. Obawiałam się na początku, że dodane przeze mnie zdjęcie będzie niewyraźne, ale miła pani z FB rozwiała moje wątpliwości i wyjaśniła, że kreator pracuje na miniaturach zdjęć. Myślę, że w dobie chińszczyzny i tanich dekoracji - samodzielnie zaprojektowany fotoobraz to alternatywa dla kiczu i wszechobecnej tandety. Dobry pomysł na prezent. Cena adekwatna do jakości. Polecam :) Na pewno jeszcze tu wrócę :)
pani Karolina

Sweeta poleciła mi koleżanka, świeżo upieczona mama. W pierwszym momencie pomyślałam, że przecież taki obraz musi być mega drogi, wykonanie pewnie zajmuje jeszcze więcej czasu, no i jakość zdjęcia musi być na bardzo wysokim poziomie. Czyli nic, co mogloby mnie zainteresować :P No ale weszłam na stronę i...przepadłam! Jak to może być tak tanie? Mam gotowe szablony, gdzie mogę w kilka minut stworzyć obraz, a po 4 dniach będzie u mnie? Coś mi to nie pasowało :D No ale myślę sobie, raz się żyje i przegrzebałam foldery ze zdjęciami moimi i męża. Zamówiłam na próbę jedną sztukę, format ten najmniejszy. Efekt końcowy przeszedł wszelkie moje wyobrażenia... Nie wiem jak im się opłaca robić tak wysokiej jakości obrazy w tak niskiej cenie, ale nie będę protestować :D W domu wiszą już 4 sztuki, różnych formatów, a ja wciąż mam chrapkę na więcej. POLECAM!
pani Katarzyna

Bardzo, bardzo polecam! Nie jestem biegła w obsłudze komputera i na początku myślałam, że to nie dla mnie. Kontaktowałam się już z wieloma firmami, ale Obsługa Klienta pozostawiała wiele do życzenia. Tutaj to bajka. Napisałam na chacie dostępnym z poziomu strony i od razu otrzymałam konkretne odpowiedzi, a Pani przeeeeemiła! Nie miała do mnie pretensji, że jeszcze na świecie są osoby, które mogą nie radzić sobie z obsługą komputera. Z jej pomocą wszystko poszło gładko. Nie mam już nastu lat. Jestem babcią bliźniaków i chciałam zrobić dla swoich wnuków prezent inny niż wszystkie, który kiedyś będzie im służył. W pokoikach maluchów już wiszą obrazy "Bociek pink" i "Bociek blue". Bardzo serdecznie dziękuję za okazaną pomoc a inne firmy powinny brać przykład ze Sweethomedecor. Wszyscy kiedyś będą starsi i nadejdzie czas, że nie nadążą nad wszystkimi nowinkami. A i jeszcze jedno... dostałam rabat za co ślicznie dziękuję. Pozdrawiam, Maria.

Za wszystkie pozytywne (i negatywne, choć tych na szczęście jest o wiele mniej) opinie bardzo dziękujemy. Dzięki nim wiemy w czym możemy być jeszcze lepsi, a co bardzo Wam się podoba. To bardzo cenna wiedza. Czekamy na więcej :)