Fotoobraz z okazji dnia kobiet i nie tylko
Tak jak luty to bezsprzecznie miesiąc miłości i wszystkich Zakochanych, tak marcem niepodzielnie rządzi płeć piękna. I to nie tylko ze względu na przypadający w tym miesiącu Dzień Kobiet. W marcu rozpoczyna się kalendarzowa wiosna. A ta, jak powszechnie wiadomo to śliczna i radosna młoda dziewczyna. Dlaczego nie wykorzystać tego do kilku zmian w mieszkaniu, by stało się jeszcze ładniejsze za sprawą dekoracji z wizerunkiem tej Najpiękniejszej kobiety w domu?

Prezent nie tylko na Dzień Kobiet

Do znudzenia powtarzamy, że słodkie fotoobrazy to idealna dekoracja i wspaniały prezent dla każdego. To prawda! Taki upominek będzie doceniony szczególnie jeśli masz w swoim otoczeniu piękną kobietę, a na dysku komputera kilka jej wyjątkowo udanych zdjęć. Zamienienie ich w pomysłowy fotoobraz to zapewnienie wywołania uśmiechu na jej twarzy. Sprawdziliśmy to na naszych koleżankach. Pozytywny efekt gwarantowany :)

Kobiety uwielbiają prezenty, komplementy i dobrze urządzone wnętrza. A gdyby tak te trzy cudowne elementy złączyć w jedną całość na fotoobrazie? Mamy na to prosty przepis - skorzystaj z naszego kreatora i zaprojektuj bajeczną dekorację z Jej zdjęciem i tekstem, który najlepiej opisywać będzie to, co lubisz w Niej najbardziej. Może to być krótka wzmianka o uśmiechu, poczuciu humoru, talencie kulinarnym czy świetnych nogach i o tym jak fantastycznie wygląda w tej czerwonej sukience ;) Do tego dołącz uroczy liścik (koniecznie napisany odręcznie!) i całość zapakuj w kwiecisty papier odzobny. Cięty bukiet kwiatów też będzie mile widziany. Doniczkowe będą dobre dla Mamy, Babci lub kochanej Teściowej. 
Zapewniamy, że fotoobraz z taką grafiką zawiśnie na honorowym miejscu. I pozostanie tam na długo.

Nie jesteś przekonany, że fotoobraz to dobry prezent? A wyobraź sobie jak Twoja Najpiękniejsza wstaje zaspana bladym świtem i tuż obok lustra/szafy/łóżka natrafia wzrokiem na obraz z jej ślicznym zdjęciem i słodkim pozdrowieniem "Jesteś cudowna", "Nie zapominaj o uśmiechu, Skarbie". Miło, prawda?

A teraz pomyśl, że to Ty jesteś sprawcą uśmiechu, który teraz pojawia się na Jej twarzy. 

Wiosna - zmiany i nowości

A teraz się pochwalimy. W Sweet Home Decor bardzo lubimy wiosnę. Spłukuje pozostały po zimie kurz, szarawa trawa zaczyna się radośnie zielenić i wszystko przybiera jaśniejszych i pozytywnych barw. Wiosna to czas zaprowadzania nowych porządków i nowej energii do działania. A tej ostatniej nam nie brak. Już teraz nie możemy się doczekać pierwszych cieplejszych promyków słońca, bo całą zimę przygotowywaliśmy dla Was coś zupełnie nowego.

Szczegółów nie zdradzimy, ale zapewniamy, że będziecie mile zaskoczeni. Na naszej stronie pojawi się kilka bajkowych propozycji dla Maluchów, coś dla zabieganych Pań Domu i Zakochanych, którzy planują wielkie wesele. Zainteresowani? Niedługo dowiecie się więcej.