Tabla ślubne drzewka gości na Twoje przyjęcie weselne
Chociaż weselny sezon powoli dobiega końca wciąż mamy wiele pytań o tabla ślubne z drzewkami gości. To prawdziwy hit ślubny 2016 i mamy nadzieję, że ten trend utrzyma się także w przyszłym roku. Już projektujecie swoje tabla ślubne na wesela w przyszłym roku. Fajnie, że myślicie o tym wcześniej :) A dla Młodych Par 2017 przygotowaliśmy krótki przewodnik po słodkich drzewkach gości.

Najpopularniejsze wzory drzewek gości weselnych

Mamy dla Was wiele wzorów na tabla ślubne, ale najczęściej wpadały Wam w oko drzewka ślubne z kolorowymi listkami, na których każdy uczestnik wesela może zostawić podpis albi krótkie życzenia. Urocze pastelowe barwy, możliwość personalizacji (w tym zmiana rozmaru i koloru czcionek) urzekły Was w naszych drzewkach gości. Oto 3 najpopularniejsze tabla z drzewkami:

  

Jak zaprojektować swoje drzewko gości?

Projektowanie każdego tabla ślubnego jest bajecznie proste. Wystarczy wybrać wzór, który najbardziej Wam się podoba i format. Opierając się na naszym doświadczeniu polecamy rozmiar 50x70, jest najwygodniejszy do zawieszenia w sali weselnej lub do postawienia na stelażu. Potem przechodzicie do kreatora i personalizujecie wg własnych potrzeb.
Co można spersonalizować:
- imiona Młodej Pary, w tym czcionki, wielkość i kolory
- miejsce i datę ślubu, w tym czcionki, wielkość i kolory
- tło tabla ślubnego (uwaga - we wzorze Pastelowe drzewko gości białe tło jest stałe)
- dodatkowe elementy do wstawienia - zdjęcia, kliparty, teksty (np. dedykację)

Oczywiście, jeśli macie swój pomysł na własne tablo z drzewkiem możecie wgrać własny projekt. Wystarczy wybrać pusty szablon i dodać plik .jpg z projektem. Przed przesłaniem sprawdźci tylko, czy Wasz plik ma odpowiednią rozdzielczość. Dla formatu 50x70 będzie to rozmiar 4181x5598. Pamiętajcie też, by po bokach zostawić wolną przestrzeń - po 2 cm z każdej strony.
Wszystkie dedykowane rozmiary możesz sprawdzić w tabelce na podstronie >>Jak projektować?<<

Przykładowe drzewko ślubne w salonie Państwa Młodych