Fotoobraz Ani i Marcina z bloga

Nie wiemy jak Wy, ale nam zawsze jest miło kiedy możemy współpracować z tak sympatycznymi osobami jak Ania z bloga 100zrobtosam.blogspot.com. Poprosiliśmy ją o obiektywną opinię na temat naszych fotoobrazów i obsługi kreatora. Dlaczego? My zanmy nasze produkty od podszewki, ale dla niektórych mogą być nowością, Ania utwierdziła nas w przekonaniu, że stworzyliśmy coś naprawdę fajnego - ciekawy produkt i kreator, dzięki któremu każdy może pobawić się w grafika. 

Ania w artykule na swoim blogu szczegółowo przybliżyła czytelnikom obsługę kreatora, ale sama zaznacza, że

 jest to wersja dla tych, którzy lubią się pobawić w edytorze. Jeśli komuś jednak zależy na czasie, edytor oferuje gotowe szablony - wystarczy wrzucić zdjęcie, wykadrować i już można kończyć zamówienie. 

Dla nas niezwykle cenna i miła jest także ogólna ocena naszego serwisu i produktu:

Edytor jest bardzo fajny i prosty w obsłudze, a na dodatek zostawia nam pełną dowolność w kwestii kompozycji i ma bardzo dużo ciekawych opcji. Spędziłam długie godziny wybierając zdjęcia, a potem tworząc mój projekt :) Otrzymałam paczkę w 4 dni robocze. Produkt końcowy naprawdę mi się podoba - zdjęcie jest wyraźne (...) a całość estetycznie wykonana. Cieszę się, że będzie przywoływać miłe wspomnienia.

Do przeczytania całego artykułu i oglądniecia kilku fajnych zdjęć zapraszamy na bloga Ani - klikajcie TUTAJ