Fotoobraz z przelicznikiem kuchennym

Fotoobraz w kuchni? To musi się udać! Mamy prawdziwą gratkę dla miłośników gotowania i dla tych, którzy szukają czegoś extra do kuchni. Dekoracje ścienne, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są niesamowicie przydatne. I kilka pomysłów na fajne udekorowanie centrum domowego ogniska. 

Praktyczne rozwiązania - przelicznik miar i wag na fotoobrazie 

Kochasz gotować i piec, ale precyzyjne odmieżanie składników to dla Ciebie prawdziwy koszmar? Mamy rozwiązanie - fotoobraz z przelicznikiem miar i wag. Z nim szybko sprawdzisz ile w szklance zmieści się mąki, a ile oleju. A może walczysz z nadprogramowymi kilogramami albo brakiem witamin? Skorzystaj z dekoracji z wykazem wszystkich potrzebnych dla Ciebie witaminek. 

Przygotowaliśmy 3 wzory dekoracji do kuchni, które z powodzeniem możesz wykorzystać w swojej kuchni. 

  
 

Apetyczne hasło na ścianie

Kuchenny fotoobraz to także dekoracje z fajnym, chwytliwym hasłem. Możesz wybrać coś z gotowych wzorów albo zaprojektować fotodekorację ze swoim ulubionym tekstem lub motywem kulinarnym (zawsze chciałeś zostać Masterchefem? Teraz to łatwe). Potraktuj każdą dekorację ścienną jako coś w 100% Twojego. To proste z kreatorem, który umożliwia samodzielne projektowanie fotoobrazów dokładnie tak jak sobie tego życzysz.

O tym jak przygotować fotoobraz krok po kroku przeczytasz tutaj >> Jak zaprojektować fotoobraz? <<

Fotoobraz w kuchni z samodzielnie zaprojektowanym napisem

Rodzinne zdjęcie w kuchni

Kuchnia nie bez powodu nazywana jest centrum domowego ogniska. To miejsce, w którym spotykają się wszyscy domownicy - dzieci najchętniej odrabiają lekcje przy kuchennym stole, tata czyta tu gazetę w niedzielny poranek, a mama przyjmuje przyjaciółki na wieczorne ploteczki przy kieliszku wina. Warto zaakcentować rodzinną atmosferę na fajnej dekoracji do kuchni. Fotoobraz ze zdjęciem wszystkich członków familii będzię w sam raz.

Możesz wybrać jedno duże wspólne zdjęcie albo układ z kilku mniejszych. Dobrze jest dodać do fotografii jeszcze rodzinne hasło albo uroczy klipart.
Oto nasze typy na kuchenny fotoobraz ze zdjęciem: