Słodkie fotoobrazy - podsumowanie roku
Pomimo świątecznej krzątaniny, koniec grudnia dla każdego to czas podsumowań mijającego roku. My też postanowiliśmy zrobić mała analizę naszych fotoobrazów i tego, co udało nam się zrobić w 2016 roku. Ale też napiszemy Wam nieco o naszych planach na nadchodzące miesiące.

Słodkie fotoobrazy w 2016 roku 

W rok 2016 roku wchodziliśmy jako benjaminek, nasz słodki serwis istniał zaledwie kilka miesięcy. Zaczęliśmy z impetem od konkursu walentynkowego i liczba zgłoszeń przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Wysłaliście do nas ponad 50 zgłoszeń z Waszymi słodkimi zdjęciami, a czesem także z uroczymi historiami Waszej miłości. Było to dla nas duże zaskoczenie, dlatego idąc za ciosem organizowaliśmy kolejne zabawy, głównie na naszym Facebooku (tu najchętniej się udzielacie). W sumie przeprowadziliśmy aż 11 konkursów i rozdaliśmy 37 fotoobrazów z Waszymi zdjęciami.

Poza konkursami i zabawami przygotowaliśmy dla Was ponad 170 kodów zniżkowych, które zamieszczaliśmy w mailingach (warto zapisać sie do newslettera), na naszych portalach społecznościowych, w prasie i na blogach twórców, którzy zechcieli z nami współpracować (dziękujemy Kochani - Wasze uwagi zawsze są dla nas cenne i chętnie z nich korzystamy). 

Wprowadziliśmy 2 nowe kategorie fotoobrazów. Tabla ślubne - księgę gości weselnych drukowaną na płótnie. Pary Młode 2016 oszalały na ich punkcie. I zdradzimy Wam, że nasze Panny Młode połakomiły się na własne tabla. Ponoć dekoracje były strzałem w dziesiątkę ;) Druga kategoria obrazów na płótnie to wprowadzone niedawno metryczki dziecięce. I tu, bohaterami i bohaterkami pierwszych metryczek były maluchy z naszej ekipy. Z czystym sumieniem więc możemy przyznać, że fotoobrazy testujemy na naszych współpracownikach. 

Dostaliśmy od Was całą furę wiadomości i opinii o fotoobrazach, które mogliśmy dla Was wykonać. Bardzo nam miło, że 98% z ich to pochwały i pozytywne komentarze. Tak, zdarzały się negatywne opinie. Nasze dekoracje ścienne są wykonywane ręcznie, a jesteśmy tylko ludźmi i zdarzają nam się gorsze dni. Za to bardzo przepraszamy, jednak zawsze staramy się dać z siebie 1001%. 

Oto kilka zdjęć fotoobrazów, które przesłali do nas zadowoleni klienci :) 
Zdjęcie rodzinnego fotoobrazu  Fotoobraz ze szczęśliwą rodzinką 
Fragment fotoobrazu ze zdjęciem rodziny Zdjęcie fotoobrazu w salonie

Plany na 2017? Jeszcze więcej fotoobrazów

...i jeszcze więcej zadowolonych klientów. Podobno apatyt rośnie w miarę jedzenia. My mamy ogromny apetyt na dekorowanie Waszych domów, mieszkań i biur. Co przygotowaliśmy na nowy rok? Już w styczniu możecie przygotować się na 2 niespodzianki. Nie możemy zdradzić szczegółów, ale Ci z Was, którzy cenią oryginalne dekoracje się nie zawiodą. Wiosną z pewnością pojawią się całkiem nowe szablony księg gości (razem z Wami przygotowujemy się na nowy sezon weselny). Możecie liczyć także na nową dawkę inspiracji i nowych pomysłów.

Ale prawdziwą gratkę szykujemy dla subskrybentów słodkiego NEWSLETTERA. Jak obecywaliśmy wiadomości otrzymywać będziecie tylko raz w tygodniu - w poniedziałki do porannej kawy. Jeden mail, ale wiele korzyści. Czego możecie się spodziewać?
- jako pierwsi dowiecie się o nowościach i zmianach w naszym sklepie
- dla Was przygotujemy najkorzystniejsze promocje i kody rabatowe
- raz na jakiś czas dostaniecie też coś extra (ale o tym ciii...;) 
Zainteresowani? Już teraz zapiszcie się do newslettera. Na dobry początek otrzymacie unikalny kod na pierwszy fotoobraz w promocyjnej cenie, a w styczniu wyślemy Wam coś, co na pewno się Wam spodoba. 
Tematyka: