Nowe szablony fotoobrazów na ścianę, bez zdjęć
Końcem grudnia obiecywaliśmy, że będziemy mieli dla Was coś extra. W nowym roku naszą pierwszą mega niespodzianką stały się fotoobrazy z gotową grafiką. Z gotową, ale do swobodnej personalizacji. To znaczy, że każdą dekorację możecie dostosować do swoich potrzeb. Fajnie, prawda?

Skąd pomysł na "gotowe" fotoobrazy?

To proste, pomysł był Wasz :) Kilkakrotnie pytaliście czy przygotujemy słodkie dekoracje z grafikami, których nie będzie trzeba samemu projektować.
Bo mało czasu. Bo nie umiecie. Bo nie każdy chce mieć na ścianie swoje zdjęcie.
Dlatego zakasaliśmy rękawy i nasi graficy zmajstrowali aż 73 całkiem świeżutkie wzory w 3 najpopularniejszych formatach. Ale, ale.... grafiki są gotowe, możecie je jednak swobodnie modyfikować np. zmieniać kolory, przestawiać i usuwać elementy, dodawać swoje. Projektować jak tylko chcecie. Albo zamówić fotoobraz tak jak przygotował go grafik. Wybór należy do Was. 

Fotoobraz lepszy niż plakat? 

Powiecie pewnie, że takich dekoracji ściennych jest mnóstwo w sieci. I tu się mylicie! Nasze grafiki drukowane są na fotoobrazie, nie na zwykłym papierze, do którego trzeba jeszcze dokupić ramkę. Chcesz zapłacić za kawałek kartki 50, 70 zł? Nawet jeśli projekt jest przepiękny? Raczej nie. 
Dlaczego więc fotoobraz z grafiką będzie lepszym wyborem? 
  • grafiki są drukowane na płótnie canvas - materiale odpornym na działanie promieni słoneczynych i pleśni, to znaczy, że nasze grafiki nie blakną, można je powiesić w każdym pomieszczeniu np. kuchni czy łazience
  • fotoobraz nie potrzebuje ramy
  • do każdego fotoobrazu dołączony jest zestaw montażowy (haczyk + gwoździki) bez dodatkowej opłaty
  • projektujesz raz - masz dekorację na lata
  • nie przepłacasz - ceny są atrakcyjne, szczególnie jeśli skorzystasz z jednej z promocji albo zapiszesz się do newslettera (nasi subskrybenci zyskują najwięcej np. darmową wysyłkę i mega nskie ceny) Kliknij i zapisz się do newslettera