Walentynkowy fotoobraz z zakochaną parą
Jedni je uwielbiają, inni wręcz przeciwnie. Jedni z niecierpliwością czekają na nie wyposażeni w pluszowe misiaczki, karmazynowe serduszka i butelkę szampana. Inni ostentacyjnie ignorują. Walentynki - święto zakochanych, przez jednych uważane jest za fantastyczną okazję do pokazania jak bardzo nam na kimś zależy, a przez innych za kolejny skomercjalizowany wymysł Zachodu. 

Dla nas Walentynki to świetny powód, by podarować bliskiej osobie coś, co przypomni o gorącym uczuciu nie tylko 14 lutego, ale każdego kolejnego dnia. I to przez niemal 200 lat. Niemożliwe? A jednak.

Zamiast  pluszowego misia...

Pluszaki, naręcza czerwonych róż, kolorowe kubki... Nie znudziły Wam się już sztampowe walentynkowe prezenty? Jeśli nie jesteście zwolennikami zatłoczonych kin, romantycznych kolacji i wolicie dać ukochanej osobie coś "namacalnego" może wykorzystacie pomysł na personalizowany prezent. Co powiecie na fotoobraz ze zdjęciem (a nawet kilkunastoma), które uwieczni najprzyjemniejsze wspólnie spędzone chwile. Do tego cytat o miłości, ulubione powiedzonko Waszej Walentynki albo Walentego, kilka zabawnych klipartów i upominek gotowy.

Co więcej, taki drobiazd świetnie sprawdzi się niemal w każdym pomieszczeniu. Nie musimy chyba powtarzać, że płótno canvas jest przygotowane w taki sposób, by było odporne na utratę koloru czy pleśń. Dlatego fotoobraz można powiesić w kuchni czy łazience, czyli tam gdzie narażony jest na oddziaływanie pary wodnej. Warto dodać, że producent płótna, z którego korzystamy daję aż 200 lat gwarancji na jego trwałość. 200 lat!
Chociaż po cichu wierzymy, że to, co czujesz do obdarowanej osoby przetrwa jeszcze dłużej :)

Pomysł na fotoobraz w klimacie walentynkowym

Tak naprawdę walentynkowy fotoobraz to każdy, na którym są szczęśliwi zakochani ludzie. Pomysłów na zaprojektowanie takiej dekoracji jest dokładnie tyle, co projektujących. Jedni wolą skorzystać z naszych gotowych wzorów, inni stawiają na własną inwencję twórczą. Chyba te drugie lubimy najbardziej :) Macie wspaniałe pomysły na uwiecznienie najpiękniejszych chwil. I szczerze przyznamy, że obok szalonych rodzinnych fotografii te zakochane wykonujemy najchętniej. 

Oto kilka walentynkowych fotoobrazów do zainspirowania. Ładne, prawda?
Mamy też małą niespodziankę dla subskrybentów naszego newslettera. 
Z okazji Walentynek możecie skorzystać z miłego prezentu ;)