Fotoobraz ze zdjęciami z instagrama

Też dałeś oczarować się magii Instagrama? Z rumieńcami na tworzy dzielisz się ze światem kolejnymi fotkami z Twojego smartfona i czekasz na serduszka przyznawane przez znajomych? Każdą cennę chwilę z uporem maniaka fotografujesz, dokumentujesz i nie możesz powstrzymać się przed publikacją? A gdyby tak najlepsze instagramowe zdjęcia powiesić na ścianie. Tak, tak! Najpiękniejsze urywki codzienności na Twojej ścianie.

Twój instagramowy profil na fotoobrazie - czy to się uda?

Dobrze, wszystko wspaniale, ale czy to się uda? - zadajesz sobie to pytanie przeglądając swój instagramowy profil. Z pewnością masz wiele wątpliwości, wciąż zaznaczamy, że ładny fotoobraz to zdjęcia dobrej jakości dobrane do odpowiedniego formatu. Że im lepsza rozdzielczość, tym lepsza jakość odzwierciedlenia fotografii na słodkiej dekoracji. Masz rację, ale nie do końca...

- nowe smartfony, nowe urządzenia mobilne są wyposażone w coraz to lepsze aparaty. Zdjęcia nimi wykonane czasami są lepszej jakości niż te zrobione starszymi modelami aparatów cyfrowych. Masz smartfon, który nie osiągnął jeszcze pełnoletności - zrób fotoobraz :) 

- nasz kreator podpowiada czy zdjęcie ma wystarczającą rozdzielczość do konkretnego formatu. Jeśli tak nie jest na zdjęciu pojawia się żółta ikonka z literą "i" i przypisem "twoje zdjęcie nie jest dostatecznej jakości". Na Twoim zdjęciu pojawiła się ikonka - masz dwa wyjścia - zmień zdjęcie albo format, bądź też zamiast jednej fotografii na fotoobrazie zaprojektuj stylowy układ z kilku mniejszych;

- nie muszisz ograniczać się tylko do zdjęć. Dodawaj napisy, oznaczaj daty i miejsca, wybieraj kliparty, zmieniaj kolorystykę tła, urozmaicaj zdjęcia ramkami i efektami (kliknij zdjęcie, pojawi się szara belka, a na niej opcja WIĘCEJ - tutaj umieściliśmy kilkadziesiąt ramek i efektów, które poprawią wygląd Twojego zdjęcia - skorzystaj z niej).

- nie ograniczaj się do jednego zdjęcia. Wykorzystaj zakładkę UKŁADY w kreatorze i stwórz swój własny fotograficzny kolaż. Instagramowe fotki najlepiej czują się w swoim towarzystwie, więc dodawaj je do woli i układaj jak tylko chcesz.

1. Uruchom kreator online i kliknij w zakładkę UKŁADY

2. Wybierz układ zdjęć, który najbardziej Ci się podoba

3. Przeciągnij układ na obszar roboczy i dodaj zdjęcia

Przykłady instagramowych fotoobrazów:

Projekt fotoobrazu z gotowym układem dostępnym w kreatorze online

 

Projekt fotoobrazu z dowolnym układem (dodawaj i układaj zdjecia jak tylko chcesz)

To nasze propozycje, a Ty jaki masz pomysł na swój instagramowy fotoobraz?