Fotoobraz z parą wiszący na ścianie w salonie

Marzenie o własnej niebanalnej dekoracji jest bliżej niż mogłoby ci się wydawać. Mało tego! Możesz samodzielnie zaprojektować fotoobraz w mniej niż 5 minut. Nie wierzysz? Dla twojego komfortu przygotowaliśmy prosty w obsłudze kreator, dzięki któremu stworzenie własnej sweetdekoracji jest bajecznie łatwe. By jeszcze bardziej przybliżyć ci działanie naszego kreatora przygotowaliśmy przewodnik po najważniejszycj jego funkcjach. A jeśli wolisz video - znajdziesz je w zakładce Jak projektować?

By przejść do kreatora musisz WYBRAĆ SZABLON, FORMAT i kliknąć przycisk ZACZNIJ PROJEKTOWAĆ. Pamiętaj, że po przejściu do kreatora masz możliwość zmiany szablonu, ale nie możesz zmienić formatu. 

Obsługa kreatora do projektowania dla początkujących

1. Przygotowanie i dodanie zdjęcia do szablonu fotoobrazu

Odpowiednie zdjęcie to połowa sukcesu - im większe, tym lepiej. Nawet jeśli wybrałeś format 30x30 warto postarać się o większe zdjęcie. Masz wtedy pewność, że na fotoobrazie nie pojawią się nieestetyczne piksele. Więcej o polecanych rozdzielczościach przeczytasz w poprzednim wpisie.

Dodanie zdjecia do edytora jest proste - już na ekranie startowym wyświetla się podpowiedź z jakiego nośnika załadować zdjęcie. Oczywiście jeśli chcesz, żeby na twoim obrazie pojawiło się więcej zdjęć, możesz je swobodnie dodać. Fotografie znajdują się po lewej stronie w zakładce "zdjęcia". By je dodać, chwyć zdjęcie kursorem i przeciągnij na wybrane pole. By dodać więcej zdjęć do szablonu kliknij ikonkę "zdjęcie", która znajduje się po prawej stronie.

2. Dodanie własnego tekstu/dedykacji

Do każdego fotoobrazu możesz dodać własny tekst lub dedykację. Wystarczy, że po prawej stronie klikniesz przycisk "tekst" i klikając dwukrotnie w pojawiające się pole zedytujesz wpisany przez ciebie tekst. Możesz zmienić jego czcionkę, kolor, rozmiar, położenie i formatowanie.

3. Dodanie klipartów

Dodawanie klipartów odbywa się na takiej zasadzie jak dodawanie zdjęć. Wszystkie znajdują się po lewej stronie w zakładcze "kliparty". Spośród listy dostępnych grafik wybierasz ulubioną i przeciągasz na wybrane miejsce.

Wybrany klipart możesz dowolnie zwiększać, zmniejszać lub odwracać, zmnienać krycie (sprawić że klipart jest bardziej lub mniej przezroczysty), zmnieniać warstwy (klipart możesz wyciągnąć na wierzch albo schować za inny element).

4. Zmiana koloru tła szablonu

W każdym szablonie możesz zmienić kolor tła, by dopasować go do kolorów w twoim wnętrzu. By zmienić kolor wystarczy kliknąć na tło i z wyświetlającej się palety wybrać odcień, który będzie ci odpowiadał. 

5. Zmiana szablonu na inny

Z poziomu kreatora możesz w każdym momencie zmienić szablon fotoobrazu na inny. Wszystkie szablony znajdziesz po lewej stronie w zakładce szablony. Szablon automatycznie załaduje się po tym jak na niego klikniesz. By wrócić do poprzedniego szablonu wystarczy kliknąć przycisk "cofnij" znajdujący się w górnej części kreatora.

Jak widzisz projektowanie jest bardzo proste. Nie musisz być szczególnie uzdolniony plastycznie, by samodzielnie stworzyć wyjątkową sweetdekoracje z twoich zdjęć. 

Mamy nadzieję, że nasz poradnik wyjaśnił najważniejsze kwestie związane z projektowaniem. Jednak jeśli nadal masz pytania, zadzwoń lub napisz - chętnie pomożemy i porozmawiamy o twojej wymarzonej sodkiej dekoracji. Wszystkie dane do kontaktu, a także formularz znajdziesz TUTAJ. Czekamy na twoją wiadomość.

Życzymy owocnego projektowania i pięknych fotoobrazów.