Wakacyjne zdjęcie na fotoobraz
Z niecierpliwością odliczamy dni i godziny do wakacyjnego urlopu. Ty też? Plaża, gorący piasek, szum spienionych fal albo gwar miasta, piękne zabytki i pyszne jedzenie z różnych zakątków świata. Zatrzymaj te chwile i pozwól, by Twoje wakacje trwały przez cały rok. W Twoim mieszkaniu.

Lato na okrągło

Zaproś słoneczne chwile do swoich czterech ścian na stałe. Jak? Zaprojektuj wakacyjny fotoobraz, albo stwórz całą galerię z kolejnych podróży. Na każdym wyjeździe robisz mnóstwo zdjęć. Wybierz te najładniejsze i przenieś je na fotoobraz. To fajna propozycja dla tych, którzy lubią często pakować swoje walizki i jechać w siną dal, ale także dla tych, co na wakacje wybierają się od wielkiego dzwonu (może szczególnie dla tych:) Każda słodka dekoracja pomieści dowolną ilość zdjęć, nie musisz ograniczać się do jednego. 

 

Jak umieścić więcej zdjęć na fotoobrazie?

Dodawaj zdjęcia korzystając z ikonki ZDJĘCIE po prawej stronie w edytorze i rozmieszczaj zdjęcia jak chcesz albo użyj zakładki UKŁADY (są tam gotowe konfiguracje, wystarczy przeciągnąć wybraną fotografię i gotowe).