Fotoobraz z dziećmi na Dzień Matki
To jej serce biło tuż nad twoim i drżało za każdym razem, kiedy nabiłeś sobie guza. Ona wstawała do ciebie w nocy i wysłuchiwała wszystkich twoich skarg na cały niewdzięczny świat. I to do niej wracasz zawsze po radę albo dobre słowo. Mama. Pokaż, że o niej pamiętasz nie tylko od święta.

Pomysł na prezent dla Mamy

Może w tym roku warto pomyśleć o czymś więcej niż kwiaty i czekoladki? Pierwsze zwiędną w mgnieniu oka, a słodycze znikną jeszcze szybciej (przecież Mama na pewno poczęstuje cię czekoladką, bo doskonale wie, jak bardzo je lubisz). Mama to tak ważna osoba w życiu, że zasługuje na prezent, który przetrwa o wiele dłużej niż kilka dni. Dlatego fotoobraz to świetny pomysł na prezent i uroczą dekorację na ścianę. 

Nie masz pomysłu, co mogłoby znaleźć się na fotoobrazie dla Mamy? Mamy kilka propozycji:
- zdjęcia z sesji ciążowej,
- zdjęcia malucha i starszych rozrabiaków,
- twoje wspólne zdjęcie z mamą,
- zdjęcie całego rodzeństwa (wszystkie pociechy na jednej dekoracji? czemu nie!),
- zdjęcie całej rodziny np. z rodzinnej sesji,
+ krótkie życzenia, podpisy, dedykacja,
+ kliparty (kwiatki, serduszka, ornamenty).

 

Projekt w kilka minut

Może martwisz się, że nie potrafisz sam zaprojektować fotoobrazu. Niepotrzebnie!

Obsługa aplikacji do projektowania, którą Ci udostępniamy jest dziecinnie prosta. Kłopot może sprawić ci jedynie dobór odpowiednich zdjęć - niektóre mają za mały rozmiar, by dobrze wyglądać na fotoobrazie. Ale to też nie problem! Kreator podpowiada czy fotografia ma odpowiednią wielkość. Jeśli jest za mała pojawia się na niej żółta ikonka z literką "i". 

O obsłudze kreatora przeczytasz w artykule JAK ZAPROJEKTOWAĆ FOTOOBRAZ ZE SWEET HOME DECOR?