Pomysłowe dekoracje ścienne
Aparat fotograficzy to bodaj pierwszy zakup każdego młodego taty. Dla niego mało ważne są pieluszki, łóżeczka, śpiochy, pajacyki... Najważniejsze, by małego potomka sfotografować od stóp do głów już od pierwszych chwil życia. Możecie dziwić się lub nie, ale albumy młodych rodziców, twarde dyski i pudełka schowane na dnie szafy aż pękają w szwach od fotografii ukochanego maleństwa. Świat rodziców kręci się wokół dziecka, a chyba nic tak nie rozczula jak śliczne zdjęcia malucha i patrzenie jak się zmienia, rośnie...

Pani Madzia z bloga Świat Rodzica (swiatrodzica.com.pl) doskonale to rozumie i wszystkich młodym mamą i tatusią doradza jak jeszcze pełniej przeżywać macierzyństwo. Zapytaliśmy ją czy fotoobrazy to dobry pomysł na uwiecznienie pierwszych chwil malucha i czy taką słodką dekorację powiesiłaby we własnym mieszkanku. I w ramach odpowiedzi otrzymaliśmy zgrabny artykulik na jej blogu.

Możecie tam przeczytać o tym jak wykorzystać fotoobrazy, jakie zdjęcia świetnie się na nim zaprezentują, jakie zalety mają szablony oraz jak szybko i z powodzeniem zaprojektować własną słodką dekorację. 

Poza naszymi szablonami pani Madzia miała też inne pomysły:

Jednak jeśli macie swoją koncepcje na unikatowy obrazek to stworzycie go samodzielnie w edytorze - można dodawać zdjęcia, napisy, kliparty, zmienić kolor tła, układów zdjęć itp.  Możecie także wydrukować Waszą ulubioną grafikę, taką która od dawna Wam się podobała, ale nie mogliście jej nigdzie zdobyć! Wydrukowana grafika w formie obrazu jest zdecydowanie bardziej efektowna niż wydruk z domowej drukarki ;)

Macie ochotę na więcej? Zaglądnijcie na bloga Świat Rodzica.