Ciemny obraz z białym napisem do kuchni
Centrum domowego ogniska i dla wielu ulubione pomieszczenie w domu. Tutaj Pani Domu spędza większość czasu na przygotowywaniu posiłków dla wszystkich członków rodziny. Tutaj dzieci najchętniej odrabiają lekcje. Tutaj toczą się najważniejsze rodzinne dyskusje. To wreszcie tutaj przenosi się każda domowa impreza. Jaki obraz wybrać do kuchni? Mamy swoich faworytów. 

2w1 - praktyczny i ładny obraz na ścianie

Domowa kuchnia chcąc nie chcąc poza ładnym wyglądem musi być maksymalnie funkcjonalna i praktycznie urządzona. Dlatego obraz, który jest zarówno ładny jak i przydatny w gotowaniu (i nie tylko) to coś, co warto powiesić na kuchennej ścianie. Tabela z pieczeniem ciast czy kuchenny przelicznik to ideał dla świeżo upieczonych gospodyń, które dopiero zaczynają przygodę z gotowaniem. Obraz z witaminkami to must have dla tych, co dbają o różnorodną dietę. A symbole na metkach pomogą przy codziennym praniu (jeśli w twojej kuchni stoi pralka). 

Bez kawy ani rusz! Obraz w kuchni kawoholika

Pomoc w kuchni jest nieoceniona, ale... nie można zapominać o porannej dawce energii. Jeśli jesteś prawdziwym kawoholikiem i nie potrafisz wyobrazić sobie dnia bez filiżanki czarnego napoju, w twojej kuchni nie może zabraknąć obrazu z motywem kawy. Wiadomo, że dobra, mocna  kawa to podstawa udanego dnia i to ona rozpala serce. Zwłaszcza jeśli pogoda za oknem nie zachęca do spacerów. Ale, ale.. nie można zapominać o miłośnikach herbaty. Bo jeśli ty kochasz małą czarną, twoja ukochana może uwielbiać zieloną herbatę :) Wybierajac obraz do kuchni pamiętaj i o jej upodobaniach.