Fotoobrazy wiszące na ścianie w sypialni

Zastanawiasz sie dlaczego warto dekorować wnętrza domu czy mieszkania wykorzystując obrazy na płótnie. Jest przynajmniej pięć powodów. Wszystkie poznasz czytając nasz artykuł.
 

Powód 1: jakość i kolorystyka
 

Obrazy sygnowane marką Sweet Home Decor drukowane są w technologii wykorzystującej aż 9 atramentów - dzięki temu zakres możliwych kolorów jest bardzo szeroki. Soczyste pomarańcze, żywe fioletowe kolory, głęboka czerwień to odcienie, które w innych rodzajach druku nie prezentują się tak dobrze jak w przypadku druku na ploterach wielkoformatowych. Zatem jeśli chcesz pokój udekorować zdjęciem na płótnie, nie ma lepszego rozwiązania :)  I tu obowiązuje prosta zasada: im lepszej jakości zdjęcie, z którego drukujemy - tym wyższa jakość. Warto zapoznać się z tabelą w naszej bazie wiedzy, która powie Ci jaka rozdzielczość jest optymalna dla wybranego formatu obrazu.

Powód 2: duży wybór formatów

W Sweet Home Decor dostępnych jest aż 23 różne formaty obrazów. Dzięki temu łatwo dopasujesz dekoracje zarówno do mniejszych sypialni, jak i dużych salonów, w których doskonale sprawdzą się większe formaty. Marzysz o jednym dużym obrazie nad komodą w salonie? Świetnie - wybierz największy rozmiar 70x100. Nie możesz zdecydować się na jedno ulubione zdjęcie? Czemu nie stworzyć całej domowej galerii na ścianie np. z 6 kwadratowych obrazków z wizerunkami wszystkich członków rodziny?

Przegląd pionowych formatów na fotoobrazy
Przegląd fotoobrazów w orientacji poziomych
Przegląd kwadratowych rozmiarów fotoobrazów

Powód 3: pełna dowolność projektu

Każde wnętrze ma nieco inny design, inną kolorystykę i styl. W naszym serwisie każdy znajdzie coś dla siebie. Możesz wykorzystać własne zdjęcia rozciągnięte na całości obszaru obrazów lub wkomponować je w gotowe szablony, które posiadają odpowiednie układy i ubarwione są hasłami. Do każdego projektu możecie dopasować kolorystykę stosując odpowiednie filtry na zdjęciach czy dobierając dowolne tła, na których można umieścić zdjęcia. Oczywiście to nie koniec. W ofercie znajdują się również gotowe obrazy, które nie wymagają żadnej ingerencji czy projektowania. Są to specjalne wzory przygotowane przez nasz zespół grafików. Wśród projektów znajdują się typograficzne i motywacyjne hasła, wzory obrazów do pokoju dziecięcego, do sypialni czy domowego biura. Wybór jest ogromny i tylko od Twojej pomysłowości i wyobraźni zależy jak udekorujesz nimi ściany… A może niekoniecznie właśnie ściany? Przecież obraz musi wisieć, można z nich stworzyć kompozycję i postawić je po prostu na półeczce nad kominkiem.

Powód 4: Wspomnienia są ważne
 

Najchętniej na obrazach uwieczniane są najważniejsze chwile. Zdjęcia dzieci, rodzinne sesje czy fotografie Dziadka lub Babci, wspólne wyjazdy czy zdjęcia z istotnych wydarzeń (np. chrzciny, ślub). Taka forma zachowywania wspomnień to doskonałe połączenie cech funkcjonalnych i emocjonalnych. Obrazy w takiej formie to również doskonały pomysł na prezent dla bliskich z okazji urodzin, imienin czy rocznicy ślubu.

Powód 5: to łatwe i wygodne!
 

W dobie Internetu tworzenie rzeczy pięknych i użytecznych jest banalnie proste. Wystarczy wybrać format, szablon lub jeden ze wzorów, dodać zdjęcie i gotowe! Czas realizacji takiego zamówienia to zaledwie 4 dni robocze. Obraz na płótnie błyskawicznie trafi do Twojego domu. Po co czekać? Do dzieła!


Z niecierpliwością czekamy na Wasze realizacje - jeśli chcecie się nimi pochwalić - wrzucajcie swoje kreacje na naszego Facebook’a. Macie pomysły? Dajcie nam znać i zobaczymy co da się zrobić z naszym działem kreatywnym.