Wakacyjne zdjęcia na panoramicznym fotoobrazie
Do tej pory pisaliśmy o fotoobrazach w pionie i poziomie i naszych ulubionych kwadratach. Jednak tak naprawdę potencjał wakacyjnych zdjęć potrafią podkreślić nieco niedoceniane obrazy panoramiczne. Idealne nie tylko do fotografii krajobrazów, ale przede wszystkim kadrów zatrzymujących najpiękniejsze chwile z urlopu. Zaproś lato do swojego mieszkania na dłużej, projektując słoneczną panoramę tak jak lubisz.

Wakacyjna panorama na 100 sposobów

Z pewnością jedną z pierwszych rzeczy po powrocie z urlopu jest przeglądniecie wszystkich wakacyjnych zdjęć. Wybierz te najładniejsze, najciekawsze lub najzabawniejsze i stwórz z nich fantastyczną dekorację do powieszenia na ścianę albo postawienia na półce. Panoramiczny fotoobraz to to, czego potrzebujesz, by zachować wakacyjną atmosferę. Zwłaszcza, że projektowanie to świetna zabawa.

Możesz dodać jedno duże zdjęcie albo nawet kilkanaście mniejszych. Puść wodze fantazji i uzupełnij projekt kolorowymi klipartami, napisami, własnymi tekstami, datami... Zaszalej i pobaw się efektami graficznymi jakimi urozmaicisz swoje zdjęcia (ramki, efekty kolorystyczne, zmiana kontrastu itp).
To łatwiejsze niż Ci się wydaje. Skorzystaj z kreatora i sprawdź sam. Bez zamawiania obrazu.


Widok projektowanego fotoobrazu w kreatorze online

Układy w panoramicznych fotoobrazach

Jeśli marzysz o panoramicznym fotoobrazie, ale nie możesz zdecydować się na jedno zdjęcie - skorzystaj z gotowych układów (zakładka UKŁADY). Dla pionowych i poziomych obrazów przygotowaliśmy po 4 najpopularniejsze propozycje. Oczywiście możesz także tworzyć własne, klikając po prawej stronie ikonkę dodaj ZDJĘCIE.