Podziękowania dla rodziców w formie fotoobrazów
O zwyczajach na polskich weselach można by było pisać całe powieści. Zwłaszcza, że co rejon, to inne tradycje. Mimo różnic, jeden element przyjęcia jest niezmienny - podziękowania dla rodziców. "Cudownych rodziców mam..." kojarzysz ten weselny szlagier i moment kiedy Państwo Młodzi wręczają drobne upominki dla swoich rodziców? Właśnie! Jaki prezent dla rodziców wybrać? Zdecydować się na oklepane kosze słodyczy i kwiaty czy wybrać coś innego? Tylko co? 

Pomysły na prezenty dla rodziców na ślubie/weselu

Dla wielu Młodych Par problem wyboru prezentu dla rodziców to temat marginalny. Nic dziwnego. Organizacja wesela to spore wyzwanie. Dlatego podziękowania dla rodziców traktowane są po macoszemu. Niesłusznie, bo bez rodziców nie byłoby wesela, nie byłoby ani Jego ani Jej. Zachęcamy, by poważnie przemyśleć to, co podarujemy rodzicom i nie poprzestawać na bukiecie róż dla Mamy i butelce wiskey dla Taty (chyba, że Tata bardzo ją lubi:). Naszym faworytem są wszelkie personalizowane prezenty. Dlaczego? To proste - są unikatowe i dowodzą, że obdarowujący starał się i myślał o tym, kto prezent dostanie. Powiecie, że znalezienie i wykonanie personalizowanego prezentu jest trudne i czasochłonne? Bzdura! Podziękowania dla rodziców w tej formie jest coraz popularniejsze. Butelki wina z dedykowaną etykietką, fotoalbumy ze zdjęciami z dzieciństwa lub z sesji narzeczeńskiej i wreszcie zdjęcia w ramkach i fotoobrazy z dowolnym projektem.

O tych ostatnich chcielibyśmy powiedzieć kilka słów. Co można dodać na fotoobrazie? Dosłownie wszystko, co dostępne w formacie .jpg czy .png. 
  • przede wszystkim ZDJĘCIA - na każdym fotoobrazie możesz ich dodać po kilka, a nawet kilkanaście. Nam jednak najbardziej podobają się te z jednym dużym zdjęciem. Warto wykorzystać tu te z sesji narzeczeńskiej, zdjęcia ślubne rodziców albo fotografie z Waszego dzieciństawa.
  • teksty, wzruszające dedykacje, cytaty o miłości i podziękowania dla rodziców za opiekę, wychowanie, miłość...
  • dowolne elementy graficzne - np. nasze kliparty
  • i co tylko zechcesz.

Jak zaprojektować fotoobraz na podziękowanie dla rodziców?

Przekonujemy, że projektowanie fotoobrazów to bułka z masłem. Możesz się o tym przekonać na własnej skórze, tworząc prezent dla rodziców. Co zrobić?
1. Wybierz format fotoobrazu, który Cię interesuje. Przejdź do kreatora.
2. Dodaj zdjęcia i przeciągnij na obszar roboczy. Wybierz kilka i zobacz które wygląda najlepiej. 
3. Dodaj teksty, dedykacje, kliparty... Wszystko dowolnie przesuwaj i zmieniaj.
4. Kiedy projekt fotoobrazu bedzie już gotowy przejdź do zamówienia.

Nie musisz od razu zamawiać fotoobrazu. Mozesz go dopracować.
Uruchomienie kreatora nie jest równoznaczne z zamówieniem produktu. Projektowanie jest całkowicie darmowe.

Po opłaceniu zamówienia my przechodzimy do akcji i w ciągu 4 dni roboczych wykonamy fotoobraz wg Twojego projektu. Dokładnie taki jaki zaprojektowałeś. 
Nic nie zmieniamy, ale też nic nie poprawiamy. Dlatego zanim zamówisz sprawdź czy np. nie popełniłeś błędu w dedykacji.