Fotoobraz pana Krystiana z bloga i love simple
W Sweet Home Decor lubimy pozytywnie zaskakiwać. Kiedy napisaliśmy do pana Krystiana z bloga I love simple z oferta przetestowania naszych fotoobrazów był chyba nieco zmieszany. Obraz za taką cenę? To nie może wróżyć nic dobrego. Czyżby? Mail po otrzymaniu przesyłki był krótki fotoobrazy naprawdę są świetnej jakości :) Ha, kochany panie Krystianie my to doskonale wiemy! 

Pan Krystian przygotował naprawdę świetną recenzję. Napisał o fotoobrazach, ale i o naszym kreatorze (kto raz spróbował ten wie, że jest dziecinnie prosty w obsłudze) oraz sposobie pakowania i wysyłki. Przeczytajcie sami:

Spodobał mi się sposób zamówień, jest banalnie prosty a przy tym daje naprawdę duże możliwości samodzielnego zaprojektowania fotoobrazu – nie musimy niczego wcześniej przygotowywać w programie graficznym. Mamy do dyspozycji ponad 100 różnych szablonów które następnie personalizujemy według własnego uznania.

Kiedy zamówiłem wybrane przez siebie fotoobrazy w mojej głowie pojawiła się myśl…kurde! Przecież to obrazy, a zostaną one wysłane do mnie, przecież mogą ulec uszkodzeniu zwłaszcza że każdy z nas ma nie najlepsze skojarzenia z listonoszami i kurierami… ale moje obawy szybko znikły jak tylko otrzymałem paczki. Są naprawdę solidnie zapakowane w gruby karton, owinięte folią i możliwość ich uszkodzenia jest naprawdę niewielka.


A co otrzymamy w paczce? Naprawdę świetnej jakości fotoobraz. Sam byłem naprawdę zaskoczony jakością! Zasługa to nie tylko płótna canvas i sosnowej ramy, ale przede wszystkim jakości druku, jest naprawdę znakomita, nasycenie i odwzorowanie kolorów na bardzo wysokim poziomie.

Jeśli chcecie dowiedzieć się co jeszcze napisał pan Krystian i jak wygladaja jego obrazy zapraszamy na jego blog >> I love simple.