Żółty garbus w śniegu wiozący świąteczne prezenty
Twój mężczyzna pewnie nie przykłada uwagi do swojego otoczenia. Najważniejsze, by było funkcjonalne i niezbyt zagracone. Zapewne wszelkimi drobiazgami i dekoracjami zajmujesz się sama. Zupełnie inaczej wygląda kwestia jego hobby. Oddałby za nie wszystko :) Dlatego tym razem pokażemy jak wykorzystać jego zainteresowania do zaprojektowania fotoobrazu, który możesz wręczyć mu w te święta.

Darmowe zdjęcia do fotoobrazów i nie tylko

Jeśli Twój mężczyzna lubi robić zdjęcia i tych, na których pokazuje swoją pasję ma dość sporo - gratulujemy. Jesteś szczęściarą, bo niewiele kobiet dysponuje taką bazą. W zasadzie już możesz przejść do kreatora i przygotować fotoobraz dla swojego lubego.
Jeśli nie wiesz jak odsyłamy do artykułu >>> Jak zaprojektować fotoobraz ze Sweet Home Decor? <<<

Jeśli zaś Twojego faceta z trudnem można namówić na zrobienie chociaż kilku fotografi albo żadna z tych, które masz nie nadaje się do zaprojektowania dekoracji (dobra rozdzielczość, fajne ujęcie) to mamy dla Ciebie inne rozwiązanie - darmowe banki zdjęć. 

Zbiorów z darmowymi fotografiami jest co najmniej kilkanaście. Tych naprawdę dobrych jest kilka, np. pixabay.plpicjumbo.com albo unsplash.com. Zdjęcia zamieszczają na nich profesjonaliści i niektóre są świetne, a inne nieco mniej. Czasami trzeba się naszukać, żeby znaleźć coś wyjątkowego, ale warto. Gotowe fotografie na fotoobrazach wyglądają fantastycznie. Trzeba pamiętać tylko, by przy pobieraniu zaznaczyć największą możliwą rozdzielczość. Mamy wtedy pewność, że na dekoracji nic nie będzie rozmazane.

Czy korzystanie z darmowych baz zdjęć jest legalne? Oczywiście, jeśli zdjęcia wykorzystywane są w odpowiedni sposób, np. do dekoracji własnego mieszkania i nie są udostępniane dalej jako nasze dzieło.

Przykłady darmowych zdjęć z portalu pixabay.pl

Fotoobrazy dla Niego (z wykorzystaniem darmowych zdjęć)

Chcesz skorzystać z profesjonalnych fotografii przy projektowaniu fotoobrazu dla swojego mężczyzny? Mamy dla Ciebie kilka rad:
- zastanów się co najbardziej kręci Twojego faceta - piłka nożna, motocykle, gry video, podróże, dobra kuchnia
- pomyśl nad kolorystyką i gdzie fotoobraz mógłby się najlepiej sprawdzić - salon, sypialnia czy ściana nad jego biurkiem?
- wybierz kilka propozycji zdjęć i zdecyduj się na najfajniejsze
- pamiętaj, by pobrać zdjęcie w największej możliwej rozdzielczości
- wybierz format fotoobrazu, który najlepiej sprawdzi się do prezentacji zdjęcia
- w kreatorze dopasuj zdjęcie (wyśrodkuj, pobaw się kontrastem) do fotoobrazu, możesz dodać też fajne hasło albo dedykację 

Twój fotoobraz może wyglądać na przykład tak - 

Fotoobraz z wykorzystaniem fotografi z banku zdjęć

Zamów i gotowe :) Uwaga! Nie czekaj z zamówieniem na ostatnią chwilę. Potrzebujemy tygodnia na dostarczenie do Ciebie obrazu (4 dni produkcja + 2-3 dni dostawa). A musisz jeszcze mieć chwilę, zeby go ładnie zapakować ;)