Zapakowany fotoobraz trzymany przez kobietę
Chcesz Ją zaskoczyć w te święta? Zapomnij o perfumach i biżuterii. Albo nie, lepiej coś jeszcze do nich dołóż. Co? Coś ekstra, co wykonasz samodzielnie. Spokojnie, nie chcemy żebyś nawlekał koraliki czy sam ulepił glinainy garnek. Nic z tych rzeczy. Proponujemy fotoobraz - spersonalizowana, wydrukowana w cyfrowej jakości i zaprojektowana przez Ciebie dekoracja ścienna. Brzmi nieźle? Wiemy, że tak. 

Zanim jednak zaczniesz, pamiętaj - udany prezent powien być idealnie dobrany do... jej gustu i zainteresowań. Skorzystaj z naszych pomysłów na upominek dla NIEJ i samodzielnie przygotuj fotoobraz dla swojej żony, mamy, siostry, babci lub córeczki.

Fotoobraz dla Romantyczki

Ona kocha poezję, kwiaty i komedie romantycznie. Wzrusza się za każdym razem, gdy na ekranie pojawia się Ryan Gosling i tak pięknie mówi o miłości. Nie znasz się na rozczulających wierszach? Nie szkodzi, są jeszcze piosenki. Wykorzystaj tekst jednej z nich i umieść go na fotoobrazie dla Niej.

Fotoobraz dla Optymistki

Ona to domowy wesołek, wszędzie jej pełno i wszystkich zraża pozytywną energią. Jednaj jej też zdarzają sie gorsze dni. Spodoba jej się dekoracja z pomysłową grafiką i fajnym hasłem motywacyjnym. Może wpadnie jej w oko fotoobraz z serii Keep Calm and... 

Dekoracja dla miłośniczki podróży

Ona lubi wracać do Waszych wspólnych chwil i razem odbytych podróży. Ucieszy się mając na ścianie taką właśnie fotopamiątkę. Wybierz Wasze wspólne zdjęcie z wakacji i gotowe. Nasza rada - możesz dodać coś od siebie (napis, tematyczny klipart), pomoże Ci nasz kreator.

Dekoracja dla "Pani Architekt"

Bezustannie wije Wasze wspólne gniazdko, zależy jej na pięknych dekoracjach ściennych. Musisz zrobić to tak, aby fotoobraz pasował do wnętrza – to proste – nowoczesny fotoobraz do nowoczesnych wnętrz, tradycyjny do tradycyjnych, rustykalne do rustykalnych, a skandynawskie do skandynawskich. Za trudne? Przyjrzyj się wszystkim szablonom fotoobrazów i zdecyduj, który najbardziej będzie pasował do Waszych czterech ścian.

Prezenty w 3 minuty

Podsumujmy, masz do wybory 14 formatów fotoobrazów i ponad 80 słodkich szablonów. Projektowanie zajmie Ci najwyżej 3 minuty (sprawdzaliśmy), ale my potrzebujemy 4 dni, aby wykonać Twój fotoobraz. Więc nie czekaj na ostatnią chwilę. Do dzieła. Powodzenia, to łatwizna.