Zdjęcie rodzinne do wykorzystania na fotoobrazie
Marzysz o pięknych rodzinnych zdjęciach? Chcesz stworzyć wyjątkową fotogalerię na ścianie? Zobacz jak z tym zadaniem poradzili sobie inni i zapełnij ściany w domu fotoobrazami w swoim stylu.

Daj się ponieść magii chwili

Każdy z nas ma nieco inną wrażliwość. Każdemu podoba się coś innego. Dobrze znaleźć swój własny pomysł na rodzinne zdjęcia, które najlepiej oddają atmosferę i relacje panujące mniędzy Wami. Czasem jednak warto zainspirować się tym, co wymyślili inni. Popatrz, jaka fajna energia emenuje ze zdjęć innych i spróbuj stworzyć coś własnego.

Znajdź swój sposób na wspólne zdjęcia ...


... i baw się dobrze przy fotografowaniu

Wykorzystaj fotoobrazy i zaplanuj rodzinną galerię na ścianie

Masz już fajne zdjęcia z całą zwariowaną rodzinką? Udekoruj nimi dom. Twoje cztery ściany od razu staną się bardziej przytulne. Stworzenie fotogalerii to nie taka prosta sprawa. Łatwiej jest, jeśli decydujesz się na jeden format fotoobrazów (np. na Twojej ścianie chcesz powiesić tylko kwadraty 30x30) albo uporządkowany układ z prostymi liniami, gdzie dekoracje ścienne są względem siebie równiutko powieszone.

Schody zaczynają się, gdy chcesz trochę zaszaleć i stworzyć coś nieoczywistego. Wtedy będziesz potrzebować szarego papieru, taśmy klejącej i nieco czasu. 

Jak to zrobić?
1. Zaplanuj układ jaki chcesz stworzyć - najpierw narysuj swoją fotogalerię na kartce, a później przenieś pomysł na ścianę za pomocą odpowiednio dociętych kształtów z szarego papieru. Będziesz mogła zobaczyć jak Twoje fotoobrazy będą prezentować się na ścianie bez potrzeby dziurawienia ją gwoźdźmi. 
2. Przygotuj wszystkie dekoracje ścienne, które chcesz wykorzystać. 
3. Przystąp do działania i powieś swoje fotoobrazy na ścianie.
źródło zdjęcia momtastic.com

Żeby zachować spójność i nie mieszać stylów dobrze jest zdecydować się np. na czarno-białe zdjęcia jak u pani Marzeny. Popatrz jaką piękną domową galerię stworzyła u siebie.