Fotoobrazy na prezent dla dziadków
Okres sprawiania bliskim radości nie kończy się na świętach Bożego Narodzenia. Koniec stycznia to dobry moment, by docenić wszystko to, co zrobili dla nas nestorzy rodu. Za poświęcony czas, za wspólne łowienie ryb, za pieczenie ciasteczek w babcinej kuchni, za bajki na dobranoc, za beztroskie wakacje i śnieżne ferie zimowe... Za to wszystko i o wiele więcej dziadkom należy się pamięć i ogromna wdzięczność.

Dla dziadków od serca

Pomysłów na nietuzinkowe prezenty jest od groma. Każdy chce wybrać coś wyjątkowego, co sprawi, że na twarzach dziadków pojawi się szczery, radosny uśmiech. Ale tak naprawdę babcia i dziadek najbardziej cieszą się nie z kolejnego kompletu filiżanek, nowej wędki czy zestawu suplementów diety dla seniorów, lecz ze wspólnych chwil z rodziną i wnukami. Można je zatrzymać na dłużej na fotoobrazie. 

Dekoracja z rodzinnego zdjęcia w dużym formacie to nie tylko wspaniała pamiątka, ale i powód do dumy dla dziadków. Z wypiekami na twarzy babcia pokaże zaprzyjaźnionej sąsiadce wszystkie wnuczęta, a dziadek wypinając pierś do przodu przyglądać się będzie młodszym członkom rodu. 

Co więcej, fotoobraz nie musi składać się tylko z jednego dużego zdjęcia. Może ich być o wiele więcej w dowolnej konfiguracji. Każde zdjęcie można opatrzyć stosownym podpisem, kolorową ramką w różnych stylach, zmianą tła, a nawet możesz pokusić się o stworzenie nietuzinkowego drzewa genealogicznego - ze zdjęciami każdego członka rodziny, datami urodzin, ślubów... W tworzenie fotograficznego drzewa genealogicznego można zaangażować każdego, a projektowanie stanie się świetną zabawą i wycieczką w głąb historii rodziny.

Konfiguracji, pomysłów do wykorzystania przy tworzeniu fotoobrazu jest wiele. A wiadomo, co kilka głów to nie jedna.
Zachęć do wspólnej zabawy także innych członków rodziny i razem stwórzcie dekorację wywołującą uśmiech.