Para trzymająca plakaty walentynkowe do pobrania
Do Walentynek tylko kilka dni, a Ty panikujesz bo nie masz odpowiedniego prezentu? Odetchnij spokojnie. Walentynki powinny trwać cały rok, a ten dzień to jedynie zaakcentowanie jak bardzo zależy Ci na drugiej połówce. Nie musisz kupować drogich upominków. Pokaż tylko, że pamiętasz, np. drukując walentynkowy plakat z zabawnym napisem. Masz szczęście, przygotowaliśmy 2 fajne wzory. 

Zachodnie święto - słowiańskie uczucie. Czyli o co ten cały szum? 

Czasem wydaje nam się, że nie ma bardziej komercyjnego święta niż Walentynki. Wszędzie morze czerwonych serc, płatków róż i czekolady (tej akurat nigdy dość). A przecież to, o co tak zabiegamy 14 lutego powinno trwać cały rok. Miło jednak zaznaczyć, że nam zależy na drugiej osobie. Stąd nasza propozycja. By uniknąć pretensji, że "znów zapomnialeś" i "tobie wcale na mnie nie zależy" - przygotowaliśmy 2 darmowe wzory plakatów do druku. 
Grafiki są w formacie A4, w bardzo dobrej rozdzielczości. Możesz je wydrukować w kolorze albo w odcieniach szarości. W jednym i drugim przypadku prezentują się fajnie. 

 

Czego potrzebujesz do zrobienia prezentu dla Walentynki?

- drukarki z kolorowym albo czarnym tuszem
- ramki na zdjęcie w formacie A4
- papieru do pakowania albo torebki na prezenty
- czegoś pysznego i bardzo słodkiego (naszym zdaniem lody czekoladowe będą w sam raz - może Walentynka się z Toba podzieli i zjecie je razem :)

Tematyka: