Wiosenne porządki w domu. Planner do druku
Wiosna już obudziła się z zimowego snu i coraz piękniej nam o tym przypomina. Pora, byś i Ty otrząsnął się z marazmu i nico odgruzował swoje cztery kąty. Mamy darmowy planner porządków, który ułatwi Ci to zadanie.

Sprzątanie tańsze niż psychoterapia

Jednych relaksują prace w ogrodzie, innych wycieczki po górach. Słodki team jednak jednomyślnie okrzyknął wiosenne porządki najlepsza formą psychoterapii. Łączą przyjemne z pożytecznym, bo czysty dom to także poukładane myśli. Nic więc dziwnego, że pierwsze promienie słońca sprawiają, że aż rwiemy się do sprzątania - w domu, w szafie i w swoim życiu. 

Nie pomożemy Ci uporządkować spraw sercowych czy rozbieganych myśli, ale w domowych pracach jak najbardziej! Przygotowaliśmy krótki planner wiosennych porządków do pobrania i wydrukowania za darmo. Powieś go w widocznym miejscu i zabieraj się do sprzątania, odhaczając kolejne punkty :)


Planner podzieliliśmy na 4 pomieszczenia - kuchnię, łazienkę, salon i sypialnię. W każdej części wymieniliśmy te czynności, o których nie możesz zapomnieć przy wiosennych porządkach. Planner może też pomóc przy rozdzielaniu prac między Ciebie i drugą połówkę. Kto zarezerwował sprzątanie tylko dla pani domu? Wskaż swojemu mężczyźnie konkretne zadania z listy, niech nie zastanawia się od czego zacząć - wszystko ma wydrukowane czarno na białym.  Pomocnik na fotoobrazie Wiosenne porządki to nie tylko bieganie z odkurzaczem i ściereczką. To także uporządkowanie zimowych ubrań. Te, które przydadzą się w kolejnym sezonie najlepiej schować i wynieść w miejsce, gdzie nie będą przeszkadzały w ciągu ciepłych dni. Ale zanim popakujesz kurtki, płaszcze i wełniane swetry do pudeł i toreb trzeba je uprać i wyczyścić. Na to też mamy radę - praktyczną tablicę na fotoobrazie, która pozwoli Ci rozszyfrować wszystkie tajemnicze symbole na metkach. 

fotoobraz Symbole blue fotoobraz Symbole na metkach
 
Tematyka: