wyniki konkursu walentynkowego Sweet Home Decor
Chyba nic nie sprawia nam tyle radości, co dobra zabawa połączona ze zdjęciami naszych przyjaciół, na których widać tyle miłości. Kochani, jesteście wyjątkowi! Już teraz wiemy, że nasz konkurs walentynkowy będzie miał więcej odsłon. Przeszliście samych siebie. Naprawdę.

Z okazji chyba jednego z naszych ulubionych świąt (zaraz po Mikołajkach, Tłustym Czwartku i Międzynarodowym Dniu Pizzy) - Walentynek postanowiliśmy zorganizować szybki konkurs. Waszym zadaniem było przesłać do nas słodkie zdjęcie z osoba najbliższą Waszemu sercu. I bardzo nas zaskoczyliście. Na naszą skrzynkę dotarło ponad 50 cudownych fotografii, niektóre z przemiłymi komentarzami. Serducha aż nam skakały z radości. Potraficie zawrzeć tyle uczucia w jednym zdjęciu :) 

Niestety, mogliśmy wybrać TYLKO trzech zwycięzców, którzy otrzymali od nas kody zniżkowe na fotoobrazy 60x80. Uwierzcie, dyskusja w jury była zacięta. Każdy z nas bronił swoich faworytów i nie chciał ustąpić. Ale mus to mus i w końcu, po burzliwej wymianie zmian, dokonaliśmy wyboru. 
Kody na słodkie fotoobrazy trafiły do:
  • pani Pauliny Szczepaniak
  • pani Anety Orlińskiej
  • pana Mateusza Wardy
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Dziękujemy także wszystkim uczestnikom za słodką zabawę. Dzięki Wam 14 lutego stanie się naszym ulubionym dniem w roku.