Fotoobrazy ze złotą grafiką do salonu lub sypialni
Złoto, miedź i... brokat. To trendy, które coraz częściej pojawiają się zarówno w modzie, jak i w aranżacji wnętrz. Popularny od kilku sezonów surowy styl skandynawski chętnie uzupełniamy akcentami z metalicznymi rozbłyskami. Może zaprosisz je także do swojej sypialni np. na ładnym fotoobrazie. Albo na kilku :)

Fotoobrazy z kolekcji GOLD - powiew luksusu w Twojej sypialni

Podobają Ci się złoto-miedziane akcenty w sypialni? Nam też. Przygotowaliśmy kilka propozycji fotoobrazów nawiązujących do mody na metaliczne dodatki. Tak jak inne dekoracje ścienne możesz je dowolnie personalizować, np. zmienić tło na bardzo modny w tym sezonie motyw "marmurkowy". Przy tworzeniu kolekcji GOLD skupiliśmy się przede wszystkim na fotoobrazach do sypialni. Jednak hasła takie jak less is more czy so many books, so little time można wykorzystać także w salonie. 
 
Z jakimi kolorami połączyć złote i miedziane dekoracje? W stylu french chic idealnym połączeniem kolorystycznym będzie biel i czerń. W stylu "preriowym" (jak roboczo nazwaliśmy coraz popularniejszy trend z USA - do podglądnięcia na blogu New Darlings) do czerni i bieli dodaj  "rudy" brąz i zgaszoną zieleń np. pod postacią kaktusów i licznych roślin. A jeśli wolisz bardziej subtelne połączenia wybierz beże albo pudrowy róż. 

Złote nowości w fotoobrazach

Kolekcję GOLD raz po raz uzupełniamy nowymi wzorami w innych kategoriach naszych fotodekoracji. Mamy już dwa ładne szablony dla księg gości weselnych na płótnie i uroczy szablon fotoobrazu, do którego można wstawić swoje zdjęcie z ukochaną osobą. Zobacz nowe fotoobrazy z serii GOLD i wybierz coś do swojej sypialni.

Tablo ślubne KSIĘGA GOŚCI GOLD Tablo ślubne GEOMETRIA UCZUĆ Fotoobraz CAŁUS