1

wybierz wzór, który ci się podoba

Dziesiątki wzorów do wyboru

2

wybierz format, który potrzebujesz

Wszystkie wzory dostępne w kilku formatach

3

dokończ zamówienie

Twoja dekoracja będzie gotowa do 6 dni roboczych

Tak może wyglądać Twoja ściana Inspiracje


Obrazy i plakaty – walcz z nudą na ścianie!

Aranżowanie mieszkania to prawdziwa przygoda! Pobudza Twoją wyobraźnię, zmusza do szukania ciekawych i niebanalnych rozwiązań, dostarcza wiele radości i satysfakcji. Niestety, zdarza się, że ma swoją ciemną stronę. Gdy po przejrzeniu tysiąca stron z inspiracjami na idealne wnętrze zaczynasz opadać z sił, tracisz cały zapał i entuzjazm… wtedy właśnie wkraczamy my! Co prawda - być może nie cali na biało - ale za to pełni pasji i pomysłów. Wierzymy, że Sweet Home Decor będzie Twoją docelową stacją w dekoracyjnej podróży. :)

Oferujemy Ci obrazy oraz plakaty, które w prosty i efektowny sposób odmienią Twoje ściany. Ich kupno to świetny pomysł na wykończenie wnętrza, ale także odświeżenie tego, co nie wymaga generalnego remontu, a zdążyło się już znudzić i opatrzeć. Gwarantujemy, że nasze produkty zachwycą nie tylko domowników, ale również gości, którzy odwiedzą Wasze progi. Wpiszą się w każde pomieszczenie oraz każdy styl. Szeroki wybór wzorów pozwoli Wam na wybór tego, co dokładnie odzwierciedli osobowość i charakter.

Świetna jakość obrazów na ścianę oraz plakatów sprawi, że dekoracje będą wyglądać starannie i stylowo. Natomiast konkurencyjna cena da Wam szeroką gamę możliwości jeśli chodzi o wybór i realizację wszystkich pomysłów, nawet tych najbardziej szalonych. Zdecyduj się zostać u nas na dłużej, a zobaczysz, że Sweet Home Decor to doskonały wybór, a piękne obrazy i plakaty wprost osłodzą Twoje wnętrze! :)