Fotoobraz wg Twojego projektu
Opinie o fotoobrazach wpadające na nasze skrzynki są znane tylko nam. Chcielibyśmy się nimi z Wami podzielić: W pierwszym momencie pomyślałam, że przecież taki obraz musi być mega drogi, wykonanie pewnie zajmuje jeszcze więcej czasu, no i jakość zdjęcia musi być na bardzo wysokim poziomie (...) Zamówiłam na próbę jedną sztukę, format ten najmniejszy. Efekt końcowy przeszedł wszelkie moje wyobrażenia... W domu wiszą już 4 sztuki, różnych formatów, a ja wciąż mam chrapkę na więcej. POLECAM!
Pokaż mi coś słodkiego!
Wnętrze jak z katalogu ikei? W każdym domu te same plakaty, meble i dodatki? To nie jest świat dla pana Krystiana, który prowadzi blog z rękodziełem. O nas napisał tak: "dzięki współpracy z firmą Sweet Home Decor miałem możliwość wydruku fotoobrazów i powiem Wam szczerze  – zmienia to kompletnie moje podejście do fotoobrazów. Tak spodobał mi się efekt końcowy, że zapewne jeszcze nie raz sięgnę po taką formę druku." Pełną opinię pana Krystiana znajdziecie na jego blogu. Słodko zapraszamy
Rodzinny obraz jako dekoracja na ścianę

Pani Magda ciepło wypowiedziała sie na temat naszych fotoobrazów w klimacie rodzinnym. Ale nasze dekoracje wspaniale sprawdzą się nie tylko w pokoju dziecka. Pani Madzia pisze, że dostępne są obrazy w formie mozaiki zdjęć oraz z motywującymi (typu wstawaj szkoda dnia) i ciepłymi napisami (typy rodzina tu zaczyna się życie a miłość nigdy się nie kończy czy Home is where the heart is) pasującymi do rodzinnego klimatu! Cały artykuł z recenzją naszych obrazów znajdziecie na blogu pani Madzi. Zapraszamy

Koci kącik w salonie
Baba, która ma dom ma też kota Leona i to on został boheterem jej fotoobrazu. O którym napisała m.in. tak: Moje ulubione zdjęcie postanowiłam wydrukować na większym formacie. W domu drukarka jedynie A4, ale z pomocą przyszła mi firma Sweet Home Decor. Na stronie, dzięki aplikacji, możemy sami zaprojektować wygląd naszej dekoracji ściennej. Mamy do wyboru różne tła, napisy, dodatki – nasze zdjęcie rodzinne mogą dostać nowy look :) Pełna opinię oraz całą masę przepięknych zdjęć wnętrza z Leosiem na fotoobrazie znajdziecie na blogu Baby (pani Doroty). Miłego oglądania.
Chciałbyś mieć fotoobraz w swoim domu, ale nie jesteś przekonany na 100%? Przeczytaj recenzje naszych sweetdekoracji przygotowane przez blogerów i klientów, którzy spróbowali i przetestowali obrazy, tabla ślubne i metryczki dziecięce na "własnej skórze". Dowiedz się jak zaprojektować własny fotoobraz rodzinny, dekorację do pokoju malucha albo nietypową atrakcję weselną - Twoja własną księgę gości. Nasi recenzenci piszą o wszystkim, co związane z fotodekoracjami - począwszy od wyboru szablonu i procesu projektowania, poprzez przejście przez proces zamówień aż po sposób zapakowania przesyłki. Dowiedz się o fotoobrazach wszystkiego od tych, którzy spróbowali.